Rainbow Tours przejmuje patronat nad kształceniem na kierunku Turystyka i Rekreacja

12.03.2018

Pracodawcy bardzo dobrze ocenili programy kształcenia realizowane na kierunku Turystyka i Rekreacja i z entuzjazmem wezmą naszych studentów pod swoje skrzydła!

W miniony wtorek odbyło się spotkanie przedstawicieli jednego z największych biur podróży Rainbow Tours z władzami Wydziału Turystyki i Rekreacji i nauczycielami. Krok po kroku przedyskutowano czego i jak nauczać, aby absolwenci zdobywali kompetencje wymagane na rynku pracy i byli gotowi do roli animatora czasu wolnego, pilota czy rezydenta.

Na spotkaniu rozpoczęto prace nad nową specjalnością Pilotaż oraz koncepcją ścieżki awansu zawodowego Rainbow Tours zintegrowaną z podstawowym programem kształcenia.

W najbliższy czwartek (15 marca) o godz. 15.00, w sali kongresowej pracownik Rainbow Tours opowie studentom o procesie rekrutacyjnym oraz specyfice pracy animatora czasu wolnego w różnych krajach. Chętni mogą wyjechać do pracy jeszcze w te wakacje.

Serdecznie zapraszamy!

 Zdjęcie użytkownika Akademia Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku.

Uczestnicy spotkania:

Przestawiciele Rainbow Tours: Beata Łężniak, Dorota Nowak-Szymczyk, Filip Szmidt, Aleksandra Wodzyńska

Przedstawiciele AWFiS: Dziekan Wydziału TiR, prof. nadzw. dr hab. Wojciech Ratkowski, Prodziekan ds. Kształcenia Wydziału TiR, dr Anna Szumilewicz, dr Aleksandra Jażdżewska, mgr Owidiusz Moska, dr Bogumiła Przysiężna, dr Tomasz Wiskulski, dr Piotr Wojdakowski oraz przedstawiciel RSS Piotr Szmidt.

Zdjęcie użytkownika Akademia Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku.

Wróć