Aktualności

Para Prezydencka spotkała się medalistami uniwersjad

16.11.2017

Prezydent Andrzej Duda wraz z Pierwszą Damą Agatą Kornahauser -Dudą gościli w środę w Pałacu Prezydenckim sportowców, medalistów dwóch uniwersjad: zimowej w Ałmaty i letniej w Taipei. Wśród nich była nasza studentka Marcelina Witek.

Więcej...

Umowa z Polskim Związkiem Unihokeja

27.10.2017

W dniu 27 października 2017 roku Rektor AWFiS prof. nadzw. dr hab. Waldemar Moska i Prezes Zarządu Polskiego Związku Unihokeja Marek Chomnicki podpisali umowę o współpracy, dotyczącą prowadzenia zorganizowanego kształcenia kandydatów do podejmowania działalności szkoleniowo-treningowej w unihokeju.

Więcej...

Porozumienie o współpracy Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku i Zespołu Szkół Morskich w Gdańsku

20.10.2017

W dniu 17 października b.r. zostało zawarte porozumienie pomiędzy Akademią Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku im. Jędrzeja Śniadeckiego i Zespołem Szkół Morskich w Gdańsku im. Bohaterskich Obrońców Westerplatte.

Więcej...

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ - 14 października 2017

13.10.2017

Z okazji DNIA EDUKACJI NARODOWEJ składam Państwu serdeczne życzenia pomyślności, a także wielu osiągnięć i sukcesów ......

Więcej...

IX Regaty Mediów o Puchar NCŻ AWFiS za nami

01.10.2017

Tegoroczne IX Regaty Mediów odbyły się w bardzo sprzyjających warunkach atmosferycznych. Uczestników napędzał południowy wiatr, a słońce nie pozwalało zmarznąć.

Więcej...