KONFERENCJA NAUKOWO-WARSZTATOWA

PLAN KONFERENCJI gotowy 19092018.doc PLAN KONFERENCJI gotowy 19092018.doc (104.4 kB)

• II Ogólnopolska Konferencja Postępy Techniki

II Ogólnopolska Konferencja Postępy Techniki, której tematem przewodnim jest TERMOWIZJA odbędzie się we Wrocławiu dnia 12 grudnia 2016 roku.

  • termin zgłoszeń do udziału w konferencji do dnia 14 listopada.

Każdy z zarejestrowanych Uczestników, którzy opłacą i wezmą udział w Konferencji i warsztatach otrzyma kompletny zestaw termowizyjny (kamera termowizyjna, urządzenie współpracujące, np. iPhone 5S, statyw).
Ilość miejsc na konferencji jest ograniczona i liczy się kolejność zgłoszeń.
Szczegółowe informacje o organizatora i konferencji są na stronie www.thermosci.eu

Jeśli chcesz otrzymać więcej informacji proszę o kliknięcie w link:
http://thermosci.eu/index.php?option=com_acymailing&view=user&layout=modify&Itemid=131


• Nagrody Primum Cooperatio

Została ogłoszona kolejna edycja nagrody Primum Cooperatio.

Szczegóły na stronie:
http://pracodawcypomorza.pl/2016/10/20/primum-cooperatio-zachecamy-do-zglaszania-kandydatow-do-nagrody/


• Galien Summit

Galien Summit, ma być pomocna dłonią dla środowisk naukowych w komercjalizacji odkryć naukowych, inspiracją do tworzenia startupów, które poprawią jakość życia pacjentów, ułatwią prace lekarzom. To niezwykłe wydarzenie będzie dawać gotowe rozwiązania, być miejscem spotkań innowatorów z inwestorami. Galien Summit działające duchu Prix Galien ma być wsparciem dla inicjatyw rządowych, międzynarodowych, katalizatorem innowacji nauki polskiej. Prix Galien od lat wspiera Polaków w najważniejszych wyborach, edukuje i promuje innowacyjność i pomysłowość w medycynie.

Wiemy jak wiele czasu i wysiłku potrzeba aby stworzyć innowacyjne rozwiązania. To długa droga, która nie zawsze kończy się sukcesem. Dlatego też pragniemy zaprosić do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu, aby wesprzeć i ominąć potencjalne pułapki.  

Wierzymy głęboko w to, że Polska Nauka może być jeszcze bardziej doceniona na świecie. I że dobry pomysł może zostać skomercjalizowany.

Promocja innowacyjności i pomysłowości to nie tylko lepszy świat dla pacjentów, ale to także wzrost gospodarczy, nowe miejsca pracy, promocja Polski. 

Całość wydarzenia opiera się na Case study lub panelach dyskusyjnych. Poznaj i wysłuchaj tych, którym się udało. Daj się zainspirować.

Zarejestruj się już dziś.

Serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji.
Udział w konferencji dla studentów i pracowników naukowych jest bezpłatny.

http://www.galiensummit.com/zarejestruj-sie


• Oferta stypendialna na rok 2017/2018

Na stronach internetowych Biura Uznawalności Wykształcenia i Wymiany Międzynarodowej pojawiła się oferta stypendialna na rok akademicki 2017/2018. W przypadku planowania wyjazdów do większości państw, termin składania wniosków upływa 30 listopada 2016 r. Oferta stypendialna obejmuje studia częściowe, staże i misje naukowe, studia doktoranckie, staże habilitacyjne oraz kursy językowe dla studentów i pracowników naukowych polskich szkół wyższych.


• "PLUSUJ" CYKL 5 KONFERENCJI - Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego

Fundacja Rozwoju Nauki i Biznesu w obszarze Nauk Medycznych i Ścisłych (www.plusuj.pl) wraz z Klastrem B+R&I (www.klasterbri.pl) organizuje cykl 5 konferencji, których celem jest przygotowanie środowiska akademickiego do współpracy z przedsiębiorstwami na rzecz wprowadzania i rozwijania innowacji. Konferencje skierowane są do studentów i doktorantów.

Konferencje odbędą się:
•    17 października 2016 (poniedziałek) we Wrocławiu
•    18 października 2016 (wtorek) w Katowicach
•    19 października 2016 (środa) w Kielcach
•    20 października 2016 (czwartek) w Warszawie
•    24 października 2016 (poniedziałek) w Poznaniu
Dodatkowo odbędą się warsztaty:
•    14-16 października 2016 dla studentów

Zapraszamy Kadrę Naukową do podzielenia się wiedzą w formie 20-30 minutowej prezentacji z zakresu:
•    kreowania innowacji,
•    zarządzania własnością intelektualną,
•    wprowadzania na rynek nowych rozwiązań,
•    korzyści ze współpracy środowiska akademickiego i przedsiębiorstw

Każdy uczestnik oraz prelegent otrzyma imienny  Certyfikat uczestnictwa w Konferencji Start Innowacji.
Nabór wniosków o uczestnictwo w konferencjach już trwa! Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej i przesłanie wypełnionego kwestionariusza na adres: konferencja@plusuj.pl. Zapisz się już dziś i powiadom swoich znajomych.


Projekt realizowany w ramach zadania publicznego, powierzonego i współfinansowanego przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego


• KONFERENCJA SZKOLENIOWA: Akredytacja i zapewnianie jakości kształcenia w szkolnictwie wyższym. Zmiany, wyzwania, doświadczenia

Fundacja Rozwoju Edukacji i Szkolnictwa Wyższego, we współpracy z Akademią Edukacji Praktycznej "Meritum", zaprasza do udziału w VI edycji Ogólnopolskiej Konferencji Naukowo-Szkoleniowej "Akredytacja i zapewnianie jakości kształcenia w szkolnictwie wyższym. Zmiany, wyzwania, doświadczenia" (1 grudnia 2016 r., Akademia Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie, godz. 9.30).

 

Konferencja adresowana jest przede wszystkim do przedstawicieli uczelni przygotowujących się do akredytacji zewnętrznej, pełnomocników/ zespołów ds. jakości kształcenia oraz wszystkich osób zainteresowanych zagadnieniami zarządzania procesami dydaktycznymi w szkolnictwie wyższym.

 
Więcej informacji:

 -Strona internetowa Konferencji - kliknij!

 -Program Konferencji - kliknij!

 -Zgłoszenie udziału - kliknij!

 -Folder informacyjny - kliknij!

-Informacje organizacyjne - kliknij!